تور چین - تور تراول نیوز

تور چین

10 مکان دیدنی در چین

چین، دروازه ای به شرق آسیا، یک کشور جذاب است. این یک تمدن باستانی است که به جهان پکن مرد، باروت و رشته فرنگی داد. بازدیدکنندگان اولین سفر خود به چین معمولا در شهرهای بزرگ قرار دارند. بازدیدکنندگان با تجربه بیشتر به پادشاهی میانه در جهت های دیگر، جایی که ممکن است مسافرتی به دلیل مانع از زبان، ناامید کننده تر باشد، اما قطعا برای مسافران مستقل امکان پذیر است. یک مرور کلی از بهترین مکان ها برای بازدید در چین:

 

10. Kunming

کونمینگ مرکز اقتصادی، حمل و نقل، صنعتی و فرهنگی جنوب غربی چین است. این توسط راه آهن از همه شهرهای بزرگ چین و همچنین با ویتنام پیوند دارد. آب و هوای ملایم باعث می شود مکان خوبی برای دیدار از هر زمان سال باشد. به دلیل آب و هوای خوب، گلدهی یک صنعت عمده است و گردشگران می توانند از نمایشگاه ها و مزایده های گل و باغ گیاه شناسی بزرگ بازدید کنند. علاوه بر فریبندگی های خود، Kunming رنگین کمانی از اقلیت های قومی در منطقه است.

 

9. Jiuzhaigou

دره Jiuzhaigou به دلیل آبشارهای بسیاری از آن به عنوان یک افسانه توصیف شده است؛ کوه های کارست کشیده برف و 108 دریاچه آبی، فیروزه ای و سبز رنگی که به اندازه کریستال واضح هستند می توانند پایه ها را ببینند. این نیز زیستگاه پانداهای غول پیکر است، هر چند شانس دیدن آنها از نظر اندازه پارک و تعداد گردشگران بسیار ضعیف است.

 

8. Hangzhou

هانگزو و غرب دریاچه آن به خاطر مناظر طبیعی آن مشهور است که توسط شاعران و هنرمندان بی شماری بوجود آمده است. مارکو پولو در قرن 13th شهر را به عنوان زیباترین و با شکوه ترین در جهان توصیف کرد. معروف ترین چشم انداز Hangzhou، غرب دریاچه، یک دریاچه بزرگ است که از طریق جاده ها جدا شده و با ساختمان های باستانی و باغ هایی که برای آرامش و معنویت طراحی شده اند. بازدید کنندگان pagodas، معابد، مسیرهای پیاده روی و مزارع چای در امتداد ساحل خود را پیدا خواهد کرد.

 

7. Yangshuo

یانگشو در جنوب چین، به دلیل قیمت ارزان و فضای خالی آن، یک شمارنده آهنگر برای مسافران بود، اما امروز، آن را جذب انواع مسافرین برای لذت بردن از مناظر زیبا و کوه های کارست می کند. یانگشو همچنین یک پایگاه خوب برای سفر یک روزه به گیلین را برای یک سفر آرام در رودخانه لی فراهم می کند. بسیاری از مسافران تصمیم می گیرند که دوچرخه را برای سفر بازگردانند، زیرا مسیر نسبتا مسطح است و به آنها امکان می دهد که کشاورزان را در زمینه های خود ببینند.

 

6. Lhasa

لهاسا یکی از مهمترین شهرهای تبت است و یکی از بزرگترین برجهای جهان در 3500 متر (11500 فوت) است. لهاسا، به رغم جذب آن به چین بیشتر، بسیاری از فرهنگ خود را حفظ کرده است. این خانه به کاخ Potala، خانه سابق دالایی لاما است. کاخ در بیش از 360 سال پیش در تپه قرمز ساخته شده است. این شامل دو قسمت است: کاخ سفید، جایی که دالای لاما زندگی می کند، و کاخ قرمز، جایی که مطالعات مذهبی انجام می شود. قصر دیگر لهاسا Norbulingka است، ساخته شده در سال 1755. این کاخ تابستانی دالایی لاما قبل از تبعید آن بود.

 

5. Xian

جیان زمانی آغاز شد که جاده ابریشم غیر ضروری بود که تجارت بین بسیاری از کشورها را در اوراسیا ایجاد کرد. این همچنین صندلی امپراتوری برای نه کمتر از 11 سلسله، قبل از اتحاد چین بین 1000 قبل از میلاد و 1000 AD ساخته شده آن را یکی از چهار قلمرو بزرگ باستانی چین است. معروف ترین جاذبه های آن ارتش سرخ پوستی است که اخیرا کشف شده است، محافظان آرامگاه امپراتور اول چین است. شیان همچنین دارای دیوارهای شهر قرن چهاردهم که بیش از 12 کیلومتر (8 مایل) طول دارند. آنها نه تنها بخشی از تاریخ شهر هستند، بلکه مسافرت در شهر شیان گاهی اوقات نیاز به رفتن به داخل، در اطراف آنها و یا در اطراف آنها است.

 

4. Shanghai

682/5000 شانگهای واقع در دریای چین شرقی و دهانه رودخانه یانگ تسه، بزرگترین شهر و بیشتر شهر توسعه یافته در چین است. خط افقی آن با آسمان خراش ها پر می شود در حالی که مراکز خرید درخشان، هتل های لوکس و مراکز هنری معتبر در کنار آن رو به افزایش است. شب های شبانه شهر شانگهای نماینده دید غرب از شهرهای چین با نشانه های نئون روشن، خیابان های شلوغ و کسب و کارهای متعدد است. محبوب ترین مکان برای قدم زدن، رودخانه هوندپو، بندر، استعماری شانگهای است. در حالی که levies به شکل قابل توجهی تغییر ظاهر Bund، تعدادی از ساختمان های قابل توجه معماری در مجاورت نوار هستند و هنوز هم قابل مشاهده است.

 

3. دیوار بزرگ چین

دیوار بزرگ چین مجموعه ای از دیوارهای کوچکتر ساخته شده توسط سلسله های مختلف در طول سال ها است. سازندگان این دیوارها را برای محافظت از تهاجم توسط کسانی از شمال نصب کردند. دیوار بزرگ خود، با تاریخی طولانی بیش از 2000 سال، طول حدود 8،800 کیلومتر (5،500 مایل) را اندازه می گیرد، هر چند برخی از بخش ها خراب شده یا نابود می شوند. این طولانی ترین ساختار ساخته شده در جهان است. چندین بخش از دیوار بزرگ چین وجود دارد که بازدیدکنندگان جالب می بینند. Badaling محبوب ترین قسمت دیوار است. این نزدیک به پکن است و دسترسی آسان و صعود آسان است.

 

2. Hong Kong

هنگ کنگ، واقع در کنار ساحل جنوب شرقی چین، یک مرکز تجارت جهانی با شکوه و پرانرژی است که در آن فرهنگ چینی، تاثیرات استعماری انگلیس و تکنولوژی پیشرفته امروز با هم ترکیب شده اند. هنگ کنگ در حالی که دارای بالاترین غلظت آسمان خراش ها و یکی از بزرگترین تراکم جمعیت است، فضای سبز، منظره های کوه و سواحل را نیز فراهم می کند. برخی از جاذبه های مورد نیاز باید شامل ویکتوریا هاربر معروف باشد که در تمام شب های خیره کننده آسمان خراش ها، چشم انداز دیدنی و برجسته ترین نقاط هنگ کنگ است که چشم انداز های هیجان انگیز از شهر را به نمایش می گذارد.

 

1. Beijing

پکن شهر پایتخت فعلی است و همچنان یکی از محبوب ترین مکان ها برای بازدید در چین است. تاریخ آن بیش از 3000 سال است و بیشتر آن تاریخ در مرزهای خود هنوز زنده است. پکن، به معنای واقعی کلمه Northern Capital است، نقش ایفا کرده است که چندین بار در تاریخ طولانی چین بازی کرده است. این شهر در نزدیکی میدان تیانانمن، شهر ممنوعه، موزه ملی چین و کاخ های تابستانی قدیمی و جدید قرار دارد. این جاذبه ها و سایر جاذبه ها برای مشاهده باغ های چینی، معماری باستانی و فرهنگ چینی از دوره های مختلف در طول تاریخ طولانی مناسب است.