تور گرجستان - تور تراول نیوز

تور گرجستان

جاذبه های گردشگری در گرجستان

همیشه در مورد بازدید از یک مقصد توریستی کمتر شناخته شده چیزی مرموز، پرماجرا و جذاب وجود داردو این در قلب کوه های قفقاز و دریای سیاه واقع شده است.بسته بندی شده با شهر های جذاب، غذاهای خوشمزه، نوشیدنی های معروف جهان، نشانه های تاریخی فوق العاده، کلیساهای زیبا و صومعه ها.در اینجا یک لیست از جاذبه های توریستی خیره کننده در گرجستان وجود دارد که شما نمی توانید از دست بدهید.کشور ارمنستان نیز در همسایگی آن است و میتوانید بعد از تور گرجستان سفری به ارمنستان داشته باشید.

لیست هزینه سفر به گرجستان 

 

قلعه Narikala
 یکی از اولین جاهایی که به ذهن می آید،قلعه Narikala از جاذبه های اصلی گرجستان است. Narikala قلعه مشهور قرن چهارم واقع در تفلیس است.این قلعه توسط ایرانیان ساخته شده است و دید بی سابقه ای از قدیمی ترین قسمت تفلیس و رودخانه ماتکروری می دهد.

 

کوه کازبک

از جاذبه های مشهور در گرجستان، کوه کازبک است که نمی توان از آن اجتناب کرد ، به خصوص اگر شما از علاقه مندان به پیاده روی و کوهنوردی هستید و به دنبال جذابیت های زرق و برق دار مناظر کوهستانی گرجستان باشید.بخشی از کوه های قفقاز، کوه کازبک است که یکی از بلندترین کوه های منطقه است و از لحاظ ظاهری از اماکن دیدنی و نفس گیری برای توریستهای کوهنورد بشمار میرود.

 

شهر تفلیس

هیچ فهرستی از شهرهای بازدید کننده و دیدنی در گرجستان بدون ذکر نام تفلیس ممکن نیست.دست کم یکی از بهترین شهرها برای بازدید در گرجستان است،تفلیس، جواهر عظیم گرجستان است که تاریخ، فرهنگ و معماری کشور را به نمایش می گذارد.پایتخت گرجستان، تفلیس با یک جادوی خیالی از زیرساخت های مدرن، همراه با کوچه های عجیب و غریب، حیاط های جذاب و خانه های روستایی، می گذراند.کمبود جاذبه های شگفت انگیز در تفلیس وجود ندارد ، بازارهای عجیب و غریب، قلعه های باستانی یا کلیساهای پرجمعیت.

 

شهر ساحلی باتومی

یک شهر مجلل ساحلی در گرجستان است.اگر قصد بازدید از این شهر پر جنب و جوش در کنار دریا را داشته باشید جاذبه های زیادی برای انجام دادن در باتومی وجود دارد ، از مغازه ها تا رستوران ها،دریا ،ساحل منحصر به فرد و غواصی و خیلی چیزهای زرق و برق دار چشمگیر .باتومی قطعا یکی از جذاب ترین جاذبه های توریستی در گرجستان است.

 

Vardzia

یکی دیگر از جاذبه های مهم در گرجستان، Vardzia یک صومعه یا غار شگفت انگیز قرن دوازدهم در کوه های گرجستان است.این صومعه خانه شبکه ای از تونل ها و اتاق های مرموز است.اگر دوست دار تاریخ و کمی ماجراجویی هستید، این جذابیت جالب  و توریستی در گرجستان را از دست ندهید.

 

Mtskheta

شما واقعا روح گرجستان را درک نخواهید کرد، تا زمانی که یکی از قدیمی ترین شهرهای آن را متسختا(Mtskheta) را نبینید. Mtskheta جزء میراث جهانی یونسکو و قلب معنوی گرجستان است و باید در سفر خود به گرجستان دیدن کنید.یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری تاریخ تفلیس گرجستان، Mtskheta است.